O nas

Jest nas czworo – dwójka dorosłych i dwójka dzieci.  Razem realizujemy nasze marzenie i wyruszamy w długą podróż. Plan ten układał nam się w głowie od wielu lat, ale wreszcie sprzyjające okoliczności pozwoliły nam zmienić marzenia w rzeczywistość.

Ruszyliśmy tydzień po Świętach Wielkanocnych 2009 i mamy w planie być poza krajem aż do lutego kwietnia 2010, czyli około 12 miesięcy.  Jak to się poukłada – zobaczymy… Przeczytaliśmy sporo na temat tego rodzaju podróży, planowaliśmy i radziliśmy całymi wieczorami i w końcu kupiliśmy bilety lotnicze dookoła świata (RTW), odpowiednie ubezpieczenie i jedziemy! Mamy dość dokładnie zaplanowane przeloty oraz różne kawałki naszej trasy naziemnej (patrz: Trasa), ale w wielu kwestiach decyzje będziemy podejmować już na miejscu, aby było miejsce na spontaniczność i zmiany planów zależnie od chęci, nastroju czy też zainteresowań.

Styl wyprawy nie jest do końca zdefiniowany, ale na pewno będą fragmenty bardziej i mniej ekstremalne – od trekkingu z plecakami po górach do spania w wygodnych hotelikach oraz wylegiwania się na ciepłej plaży. Nastawiamy się jednak bardziej na to pierwsze. Bierzemy plecaki, namiot i aparat. Chcemy oczywiście doświadczyć jak najwięcej z lokalnej kultury, klimatu i diety. Nie mamy więc w planie spania w eleganckich hotelach. 🙂

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do lektury oraz do galerii!

Beata i Błażej Kotełko
beata@kotelko.com
blazej@kotelko.com

Możliwość komentowania jest wyłączona.